CAM TERAS KAPAMA SİSTEMLERİ

Cam Teras Kapama Sistemleri

Cam Teras Kapama Sistemleri; Terasların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır.

Çatı teras şekli nasıl olursa olsun çok rahatlıkla kapatılır Cam Teras Kapatma sistemleri üzeri açık olan ve kapatılması istenen her mekanda uygulanabilir.

Cam Teras Kapama Sistemleri ile çok estetik görünüm elde edilir etrafının kapatılması işlemi ise balkon sistemlerinde uygulanan kayar katlanır cam balkon kapatma sistemleri ile yapılmaktadır ya da eşik istenilmeyen ve yüksek olan alanlarda ise üsten askılı boy katlanan cam sistemleri ile kapatılır.

Çatı teras kapatma sistemleri estetik ve emniyetli olup rahatlıkla kullanılabilir ve uygulandığı alanların dört mevsim kullanılmasını sağlar.

Cam Teras Kapama Sistemleri ülkemizde hava şartlarından dolayı bu mekanlar kapatılmadan pek kullanılamaz bu alanları kapatarak mekanınıza katıp emniyetle kullanabilirsiniz.

Cam teras sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatifleri mevcuttur.

 

 

Foto Cam Teras Kapama Sistemlerimizin Uygulamalı Fotoğraf Galerisi İçin Lütfen Tıklayınız.