GİYDİRME CEPHE

Giydirme Cephe

Giydirme Cephe, özellikle günümüzde binaların estetik görünümleri ve ısı yalıtımları için birçok kaplama teknolojisi bulunmaktadır.

Binaların dış cephesi üzerine monte edilebilen, ana malzemesi alüminyum tamamlayıcı malzesi cam ve kompozit panel olan kaplama malzeleri mevcuttur.

Bu malzemelerle yapılan bina ve yapılar hem daha güzel ve estetik bir dış görünüme sahip olur hemde ısı yalıtımı sağlamış olur.

Bina sahiplerinin ,günümüzde en fazla tercih ettiği dış cephe sistemi, Alüminyum Cephe Giydirme sistemleridir.

Bunun en büyük nedeni Alüminyum Dış Cephe Giydirme sistemi yapılan binaların,estetik olarak çok farklı bir şekile bürünmesi ve mimari olarak diğer binalardan farklı olarak göze çarpmasıdır.

Diğer yandanda imalat ve uygulama esnasında, alüminyum malzemesinin kolay şekil alması ve istenen şekillerde kesilebilmesi yapılarda pratik çözümleri ön plana çıkarmaktadır.

Ayrıca bu sistem kir tutmayan özelliğiylede bir fark ortaya koymaktadır. Giydirme Cephe, kirlendiğinde ise kolayca temizlenmesi sayesinde ilk günkü halini alan bir görsellik aldığını söylemek mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra alüminyum malzemin yapısı gereği hafif olaması binalaranıza çok fazla yükün binmemesine neden olur.Giydirme Cephenin bu yönüde tercih sebeplerinden birini oluşturmaktadır.


Foto Giydirme Cephe Ürünlerimizin Uygulamalı Fotoğraf Galerisi İçin Lütfen Tıklayınız.