ŞİRKET PROFİLİ

2001 yılından itibaren hizmet veren Glasser Cam Balkon Alüminyum ve Katlanır Cam Balkon Sistemleri, bu güne kadar göstermiş olduğu başarıyı ve ortaya koymuş olduğu kaliteyi daha da ilerilere taşıyabilmek için, gereken özveriyi göstererek , sektördeki çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Bugün; 2000 m2 kapalı alanda, kusursuz imalat, özverili çalışma ve uzman ekibiyle Ankara Ostim'de hizmet veren Glasser Cam Balkon, 30u aşkın ilde bayisiyle Türkiye geneline hizmet vermeye devam etmektedir.

Glasser Cam Balkon; kullanmış olduğu cam balkon modellerinin ve kalıplarının kendine ait olması sayesinde piyasa ürünlerinden farklı ve özel olarak tasarlanmıştır.

Cam Balkon'da Raywin Professional Cam Balkon Modeli ve HEAT GLASS Isıcamlı Cam Balkon Modelimiz, 15 yılın birikimi,tecrübesi ve argesi ile ortaya çıkmıştır.

Diğer ürünlerde ve piyasa ürünlerinde görülen aksaklıklar ve eksikliklerin tamamı giderilip, yenilikler katılarak Raywin Professional Cam Balkon Modelimiz kusursuz bir ürün haline getirilmiştir.

Aynı zamanda, Glasser Cam Balkon 2009 yılından itibaren, ürün yelpazesini genişleterek ; Alüminyum Dış Cephe Giydirme, Kompozit Kapama, Alüminyum Ofis Bölme Sistemlerini de bünyesine katmıştır.

Profesyonel bir hizmet ve kalite anlayışıyla, cam balkon sektöründe göstermiş olduğu başarıyı, bu alanda da kendisini göstererek kanıtlamıştır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini aşan kalite anlayışına odaklanmış yönetici ve çalışanlarımız ile birlikte ; modern cam balkon çözümleri, üstün kaliteli malzeme ve üstün nitelikli iş gücü kullanarak sektörde GLASSER adını kalıcı kılmak, kaliteli ve çağdaş projeler üreten, güvenilir bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, sürekli öğrenip, geliştirerek, güvenilirlik ve kaliteyi daima ön planda tutarak, daima en iyisini üreterek, koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.