PLICELL PERDE

Plicell Perde

Plicell Perde yeni özel perde sistemleri, yüksek kalitede patentli aksesuar destekli fonksiyonel kullanımı, kolay kurulum ve yerli üretim kumaş özellikleri ile evlerinizde, ofislerinizde ve cam balkonlarınızda devrim niteliğinde yenilik getirmiştir.

Plicell perdeler modern, cesur renkleri ve desenleriyle yaşam alanınızı neşelendirir.

Yenilikçi stilleri ile güneşli bir gün için sakin ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmaya yardımcı olurken, gizlilik ve ışık seviyeleri üzerinde tam kontrol sağlar.

Plicell perde tonları ile eviniz yada işyeriniz, hatta ofisiniz, balkonunuz ve kış bahçenizde görünümünüzü koruyarak canlı bir ortam yaşatır.

Benzersiz yapısı, çok yönlülüğü, çeşitli gün ışığı kontrol seçenekleri ile hem dekoratif, hem pratik, hem de estetiğin bir arada çekici kombinasyonunu sunar.

Doğal ışık için ideal bir ortam sağlayan Plicell perdeler yaşam alanınıza kişilik kazandırır.

Aydınlıkla karanlığın tüm tonlarını gün ışığının doğallığından alan Plicell perde her ortamda kendinizi değerli hissettirir.

Hayatınızın perdesi Plicell perde yaşam alanınızı tedavi eder, keyfini sürmekse size kalır.

Cam balkon kumaş koleksiyonu farklı kalite ve alternatifleri ile dekoratifliğinin yanı sıra işlevsellik sağlar.

Perde aksesuarlarının kullanıldığı Dekoratif Perde koleksiyonu oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup, iç mekanlarda kullanım alternatiflerinin sağladığı kolaylık, gece-gündüz sistemi ile getirdiği farklılık ve perde uygulamasının yapılamadığı yerlere getirdiği çözümler ile hayatı kolaylaştırarak etnik ya da modern dekorunuza uyum sağlayabilecek pratik bir çözümdür..

Perde sektörüne her mekanda kolaylıkla uygulanabilecek son derece fonksiyonel bir ürün sunuyoruz.

Çözüm odaklı pratik alternatiflerimizle perdesiz pencere bırakmıyoruz.

Plicell ile karmaşadan uzak hayatınıza yeni bir perde açın…

 

Foto Plicell Perde Uygulamalı Fotoğraf Galerisi İçin Lütfen Tıklayınız.